BLOK REKLAMOWY
Grille ogrodowe
Wanny SPA

Basen i Ogród
Kamień w swojej najpiekniejszej formie.


Naturalny, autentyczny, ekologiczny, jak prawie żaden inny materiał z drzewa kamień naturalny posiada wiele znakomitych właściwości. Jako czysty produkt naturalny każdy kawałek jest unikatem, który opowiada o swojej własnej historii powstania. Również szerokiego spektrum kolorów i struktur nie da się porównać. Ta rożnorodność umożliwia nieograniczone możliwości kombinacji - i to prawie z każdym innym materiałem budowlanym. Dla inwestorów i architektów daje to nieocenione zalety przy
indywidualnym projektowaniu i wykończeniu. Jednocześnie kamień naturalny dostaje odatkowe punkty za wytrzymałość i długowieczność. W szczególności bardzo wytrzymałe gatunki granitu nawet po kilku dziesięcioleciach nie dają po sobie poznać jakichkolwiek oznak użytkowania.
Utrzymanie wartości i estetyka idą ręka w rękę - inwestycja w kamień naturalny jest decyzją na całe życie.

 

Czysta fascynacja kamieniem naturalnym


Do budowy basenu i zaprojektowania ogrodu idealnym materialem będzie nasz specjalny asortyment z kamienia naturalnego. Już sam szeroki wachlarz dostępnych kolorów - od brylantowo połyskującej bieli poprzez różne warianty zółci, cieplej czerwieni aż do eleganckiej czerni - kryje nieskończone możliwości. Systematycznie można więc stworzyć , jeśli chodzi o basen jak i o ogród, piękną całość , która elegancko i z charakterem uzupełni każdą architekture. Z basenem jako punktem wyjścia powstaje wiec harmonijny obraz całości , który dostępny jest według życzenia od wykończeń tarasów, schodów, balustrad po niepowtarzalne rzeźby. Każdy produkt z kamienia naturalnego spełnia najwyższe standardy i normy.

 

Wielkie marzenie o ogrodzie, indywidualne i ponadczasowe, staje się możliwe dzięki różnorodności form i kolorów które nigdy nie przemijają.

 

Kamień naturalny jest naszą pasją. Oferujemy całe spektrum wnikliwego doradztwa i kompletnego projektu. Posiadamy dużą wiedzę i niezawodną sieć robót wykończeniowych , sami teżprzechowujemy kamień. Tak więc za pomocą masywnych elementów z kamienia naturalnego tworzymy całkiem nowe możliwości. Pomimo krótkiego okresu oczekiwania i korzystnych cen kładziemy dużą wartość na wysokiej jakości produkty. Państwa życzenia w zaskakująco szybki sposób stają się rzeczywistością. Wszystko to , co jest możliwe dzięki fascynującemu materiałowi, jakim jest kamień naturalny, i to jak z poszczególnych elementów powstaje całość , chętnie pokażemy Państwu osobiście. Aby profesjonalnie zaprezentować całe piękno naszych kamieni wykończeniowych przekazujemy do Państwa dyspozycji cały zestaw wzorów.

 

SG 6020
SG 6014
SG 6101
SG 6042
SG 6013
SG 6057
SG 6002
SG 6144
SG 6040

 

© TAPIS.PL - kominki obudowy kominkowe. Wszelkie prawa zastrzeżone